Yakar Kalorifer Sistemli Soba

Yakar Kalorifer Sistemli Soba

Marka: Yakar

En geç 09 Ekim Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Sürat Kargo : 150 TL

SOBA-100-45

Yeni ürün

BU ÜRÜNÜN SATIŞI SADECE SERVİS BÖLGELERİMİZDE YAPILMAKTADIR. SERVİS YAPTIĞIMIZ BÖLGELERİ ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN 0532 487 4111

Daha Fazla Detaylar

0 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır
 
Daha Fazla Bilgi
  Yakıt Cinsi Odun/Kömür
  Isıtma gücü KWh(az/çok)   16  /   25
  Petek Kapasitesi/Metretül   6  –  9  arası
  Kazan Su Kapasitesi   45 Litre
  Kazan Giriş-Çıkış   1″
  Baca Çapı   13 cm
  Sıcak Kullanım Suyu   Var
  Pişirme/Isıtma   Üstte
  Yakıt Yükleme   Üstten
  Ağırlık kg   125 kg
 En/ Derinlik/ Yükseklik   46 x 65 x 127 cm

Katı yakıtlı kalorifer sobası evinizin tüm odalarını ısıtırken sobaların kendine has özelliklerinden faydalanmaya devam edebileceğinizbir kat kaloriferi. Bir sobanın içinde yanan kor kömürü seyretmek,  veya üzerinde kestane pişirmek yadaüstünde çay demlemek…Yakar  kat  kalorifer sobası diğer odaları ısıtırken,güzel duyguların yaşandığı bu anlardan  mahrum etmemektedir.    Ayrıca, banyo – mutfak için uzun süreli sıcak kullanım suyu üretiyor.Bu Sulu sistem Soba normal sobaların yakıt masrafına yakın bir masraf ile evinizin her tarafını ısıtır. Üzerinde çay ve yemekteyapılabilir. Ayrı bir masrafa girdirmeden banyo ve mutfak için uzun süre sıcak su verir.

 

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@euygar.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde euygar.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘euygar.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup euygar,com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Yakar Kalorifer Sistemli Soba

BU ÜRÜNÜN SATIŞI SADECE SERVİS BÖLGELERİMİZDE YAPILMAKTADIR. SERVİS YAPTIĞIMIZ BÖLGELERİ ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN 0532 487 4111

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

En Son Baktığınız Ürünler

Menü